Yhteystiedot

Tältä sivulta löytyvät juniorijoukkueidemme yhteystiedot. Lisätietoja löydät joukkueiden omilta sivuilta. Joukkueiden toimintaan voit hakea mukaan TÄSTÄ.


Valmennuksesta vastaavien yhteystiedot:


JOUKKUEIDEN TOIMINTA JA VALMENNUKSEEN LIITTYVÄT ASIAT:

Junioripäällikkö Kim Karjalainen, kim.karjalainen@m-team.fi, 045-2634 227

Harrastevastaava Antti Niska

                                              

SEURAN TOIMINTAAN LIITTYVÄT ASIAT: 

Toiminnanjohtaja Päivi Wickström, paivi.wickstrom@m-team.fi, 050-4081501


MAALIVAHTIVALMENNUS:

Juho Kuokkanen


FYSIIKKAVALMENNUS:

Antti Niska

Joukkueet

A-nuoret sm
Päävalmentaja 
Sakari Tervo: sakari.tervo@gmail.com, 050 514 5264
Joukkueenjohtaja Ursula Snellman: ursula.snellman@m-team.fi, 043 824 9039
B-pojat Edustus 
Päävalmentaja Kim Karjalainen: kim.karjalainen@m-team.fi, 045 263 4227
Joukkueenjohtaja Ari Luoma: luomaar@gmail.com, 044 975 3993


B-pojat II (01-02)
Päävalmentaja 
Petteri Pietiläinen: petteri.pietilainen@gmail.com, 050 577 0545
Joukkueenjohtaja Taru-Irene Ipatti: taruirene@gmail.com, 040 542 3447

B-pojat III (01-02)
Päävalmentaja Teemu Petäjistö 
Joukkueenjohtaja Eero Hiltunen: eero.hiltunen@iki.fi, 040 524 2698

C1-pojat Edustus (03)
Päävalmentaja Jani Ollikainen: jani.ollikainen@nokia.com, 050 482 1228
Joukkueenjohtaja Ilkka Lilius: ilkka.lilius@welho.com, 040 576 0302

C2- pojat Edustus (04)
Päävalmentaja 
 Mika Nurkkala: mika.nurkkala@gmail.com, 040 546 4709
Joukkueenjohtaja Emma Rantanen:  emma.rantanen1@gmail.com041 506 6409
Päävalmentaja Daniel Walsh: 0400 364 398
Joukkueenjohtaja Petteri Heino: petteri.heino@icloud.com, 0400 428 866

D2-pojat (06)
Päävalmentaja Teemu Petäjistö  
Joukkueenjohtaja Anastasia Tuomi: anastasia.tuomi@hel.fi, 050 346 9543

E-pojat (07-08)
Päävalmentaja Antti Niska
Joukkueenjohtaja Petri Munkki: pmunkki@gmail.com, 040 724 3024

F-pojat (09-10)
Päävalmentaja Mika Lumikaski: mika.lumikaski@outlook.com, 046 575 1399 
Joukkueenjohtaja Andreas Möller: mail.andreas.moller@gmail.com

G-pojat (11-12)
Päävalmentaja Sami Salminen: sami.salminen@helsinki.fi, 050 431 5050